• Ad3

خرید گربه درخواست گربه خرید نژاد گربه پرشین


خرید گربه در سایت بیا با ما خرید بهترین گربه ها و متنوع ترین گربه های اصیل نژاد ایرانی در سایت بیا با ما.

چنانچه بدنبال قبول سرپرستی و یا خرید گربه خانگی هستید، آگهی های ارسال شده توسط فروشندگان گربه ها را در سایت ببینید. مشخصات حیوان و فروشنده در قسمت فروش گربه ها درج شده است.  بیاباما بهترین مکان برای خرید گربه های اصیل در اینترنت  می باشد. انواع نژادهای شورت هیر خانگی، پرشین کلاسیک، پرشین فلت و سوپرفلت، هیمالین ، اسکاتیش و غیره را می توانید در این سایت پیدا کنید.

خرید گربه

خرید گربه در بیا با ما را با ما امتحان کنید.

چنانچه گربه مورد نظر خود را پیدا نکردید مشخصات خود را اینجا درج کنید تا فروشندگان با شما تماس بگیرند.

اگر قصد خرید گربه را دارید اطلاعاتی را  در مورد گربه ها در بیاباما می توانید پیدا کنید.

.

گربه‌ ها صداهای مختلفی را ایجاد می‌کنند. چیزی که بیشتر شما با آن آشنا هستید، میو میو است.  خرخر کردن نوعی صدای آرامش بخش است . صداهای بلند برای جفت‌یابی استفاده می‌شود واز غرش،  فیف و خرناس هم برای وضعیت‌های تهاجمی و دفاعی استفاده می‌کنند.

گربه‌ها هم مانند سگ‌ها  بر روی پنجه‌های خود حرکت می‌کنند. گربه‌ها قادرند  با کمترین صدا حرکت کنند. گربه‌ها می‌توانند در هنگام راه رفتن پاهای خود را دقیقا  بر روی جای پای دستها قرار دهند.

چنگال‌های گربه  حالت جمع شونده  دارند بطوریکه در حالت عادی  چنگال‌های این حیوان به وسیله پوست پوشیده شده و به صورت پنجه هستند. این قابلیت باعث می‌شود تا چنگال‌های حیوان تیز بماند و از گیر کردن چنگال‌ها به زمین  در موقع دویدن جلوگیری می‌کند.  گربه‌ها می‌توانند با اراده کامل چنگال‌های هر کدام از پاهایشان را باز کنند.

آنها از چنگال‌های خود برای دفاع ( چنگ زدن ) ، شکار،  بالارفتن و پاره کردن استفاده می‌کنند. گیر کردن ناخن گربه در سطوحی مانند فرش، موکت یاتوری پرده  می‌تواند موجب آسیب دیدن حیوان شود. در موقع خرید گربه دقت کنید که لازم است یک اسکراچر هم برای او بخرید و یا درست کنید.