• Ad not found

حوادث باورنکردنی حیوانات


حوادث باورنکردنی حیوانات

اتفاقهای باور نکردنی و خطرناکی که حیوانات به ظاهر بی آزار و کوچک عامل اصلی آن اتفاق بوده اند. حوادثی که نمی توان آن را نادیده گرفت.حیوانات هم از روی غریزه برای بقای خود تلاش می کنند ولی گاهی اوقات این غریزه حوادثی عجیب و خطرناک به بار می آورد.

برای مثال چند نمونه از حوادث را بخوانید.

 

آتش سوزی ۲۵۰ هزار دلاری

آتش سوزی توسط گنچشک ها

 

در منطقه لینکلن شایر یک گنجشک که عاشق جمع کردن ته سیگارها بود آتش سوزی بزرگی به راه انداخت که ۲۵۰ هزار دلار هزینه در برداشت . این آتش سوزی در مغازه الکتریکی مردی به نام شرایف رخ داد که خودش علاقه ای به سیگار ندارد اما به نظر گنجشکی که در شیروانی مغازه او زندگی می کرده است علاقه خاصی به مواد مخدر داشت .

.

شرکت بیمه در شیروانی این مغازه ۳۵ ته سیگار پیدا کرد و آتش نشانی نیز منبع این آتش سوزی را همین ته سیگار ها می داند. به نظر آخرین ته سیگاری که گنجشک به مغازه آورده بود کمی روشن بوده و همین باعث آتش سوزی شده است .

 

موش انتقام جو

موش انتقام جو

در یک اتفاقی که نام آن را انتقام موشی گذاشته اند یک موش کوچک باعث به وجود آمدن آتش سوزی وسیعی شد که بیش از ۱۰۰ گربه طی آن کشته شدند.

این آتش سوزی که در یک محل سرپرستی حیوانات در اوشاوای کانادا رخ داد ۱۰۰ گربه، ۳ سگ و چند موش را به کشتن داد . آتش نشانی اعلام کرد که جویده شدن سیم های برق توسط موش ها و اتصالی کردن آن ها باعث به وجود آمدن این آتش سوزی شده است .

خوک شکمو

خوک شکمو

جینگر نام خوکی است که خرج بزرگی را روی دست صاحبش گذاشت . این خوک یک انگشتر ۱۵۰۰ پوندی که از الماس درست شده بود را بلعید و دیگر دفع نکرد . آقای کالگل که صاحب این خوک است می گوید : چندی پیش خانمی برای خرید وسایل به خانه ما آمد و چند دقیقه ای در کنار خوک ها بود به نظر در همان زمان انگشتر از دستش افتاده و خوک نیز بدون اینکه بداند آن را بلعیده است .

 

اورانگوتان فراری

اورانگوتان فراری

 

کارتا اورانگوتان فراری است که توانست با تغییر دادن مسیر میدان الکتریکی که به فنس های محافظ می رسید از باغ وحش فرار کند . او با استفاده از یک لوله آهنی برق بخشی از فنس ها را قطع کرد و سپس با عبور از فنس به دنیای آزاد پیوست البته این آزادی تنها ۳۰ دقیقه به طول انجامید ولی باعث شد تا محافظت از قفس او بیشتر شود تا مبادا بار دیگر قصد فرار کند.

.

هوش حیوانات
دنیای شگفت انگیز حیوانات سمی
باهوشترین حیوانات جهان
بزرگترین حیوانات خانگی شناخته شده
عکس العمل حیوانات قبل از وقوع زلزله

 

مریم
این مطلب توسط :
مریم داودی برای سایت byabama.com ارسال شده است

تعداد بازدید از این صفحه : 488 بازدید

تمام مطالب منتشر شده در سایت توسط دامپزشک تایید شده اند. استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است..

  • Ad3
  • Ad3
  • Ad3
  • Ad3