• Ad not found

قلاده هوشمند حیوانات خانگی


قلاده هوشمند حیوانات خانگی

اگر نگران گم شدن حیوان خانگی خود هستید این مطلب را بخوانید. با قلاده هوشمندی که به تازگی ساخته شده و بصورت لباس هست این مشکل رفع شده است.
بسیار اتفاق افتاده افرادی که حیوان خانگی دارند آن را آزاد گذاشته و برای همیشه حیوان خود را از دست داده‌اند. شاید با بستن راه‌های خروج تا حدی از این گم شدن‌های ناگهانی پیشگیری شود، اما تکنولوژی راه دیگری را نیز به ما نشان می‌دهد، دستگاه هوشمند پوشیدنی برای حیوانات.

اما امروز کمپانی i4C Innovations محصولی را تحت عنوان قلاده ی هوشمند معرفی کرده است که میتواند زندگی حیوانات خانگی را هم دیجیتالی کند !

قلاده‌ی پوشیدنی tagg همراه با سرویس Alarm.com قادر است مکان سگ یا گربه‌ی شما را نشان بدهد، با سرویس Alarm.com که در آمریکا فعال است قلاده‌ی هوشمند فقط یک ردیاب GPS ساده برای نشان دادن محل حیوان نیست بلکه تکنولوژی «ردیابی هوشمند حیوانات خانگی» علاوه بر نشان دادن محل حیوان، فعالیت‌های بدنی و دمای بدن و محیط را نیز به اطلاع صاحب حیوان می‌رساند. این قابلیت نه فقط محل مناسب برای سکونت حیوان را نشان می‌دهد بلکه در صورت بروز خطراتی مانند گیر افتادن در اتومبیل و یا آتش سوزی به سرعت صاحب حیوان را آگاه می‌سازد.

از خصوصیات دیگر این نرم افزار مخصوص قلاده این است که بر روی آی او اس نصب میشود و میتواند اطلاعات مربوط به کالری های مصرفی ، وضعیت سلامتی و فعالیت حیوان خانگی شما را ذخیره کند و هر زمان که خواستید ، آنها را به صورت نموداری و در بازه های زمانی مختلف نمایش دهد  همچنین بخش جالبی در این نرم افزار وجود دارد که به وضعیت و نگهداری حیوان شما امتیاز میدهد و رکورد شما در رده بندی های جهانی ثبت میشود .

قلاده هوشمند حیوان

قلاده هوشمند

مریم
این مطلب توسط :
مریم داودی برای سایت byabama.com ارسال شده است

تعداد بازدید از این صفحه : 713 بازدید

تمام مطالب منتشر شده در سایت توسط دامپزشک تایید شده اند. استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است..

  • Ad3
  • Ad3
  • Ad3
  • Ad3