• Ad not found

قلاده هوشمند حیوانات خانگی


قلاده هوشمند حیوانات خانگی

آخرین بروز رسانی 14 شهریور 1396>

اگر نگران گم شدن حیوان خانگی خود هستید این مطلب را بخوانید. با قلاده هوشمندی که به تازگی ساخته شده و بصورت لباس هست این مشکل رفع شده است.


بسیار اتفاق افتاده افرادی که حیوان خانگی دارند به عللی آنرا گم کرده و برای همیشه او را از دست داده‌اند.

شاید با بستن راه‌های خروج تا حدی از این گم شدن‌های ناگهانی پیشگیری شود، اما با استفاده از تکنولوژی دستگاه هوشمند پوشیدنی این مشکل تا حدود زیادی رفع می شود.

کمپانی i4C Innovations محصولی را تحت عنوان قلاده هوشمند حیوانات خانگی به بازار داده است که میتواند زندگی را برای حیوانات خانگی هم دیجیتال کند!

.

قلاده‌ی پوشیدنی tagg همراه با سرویس Alarm.com قادر است مکان حیوان دلبند یا ارزشمند شما را نشان بدهد، با سرویس Alarm.com که در آمریکا فعال است قلاده‌ هوشمند فقط یک ردیاب GPS ساده برای نشان دادن محل حیوان نیست بلکه تکنولوژی «ردیابی هوشمند حیوانات خانگی» علاوه بر نشان دادن محل حیوان، فعالیت‌های بدنی و دمای بدن و محیط را نیز به اطلاع صاحب حیوان می‌رساند.

.

این قابلیت نه فقط محل مناسب برای سکونت حیوان را نشان می‌دهد بلکه در صورت بروز خطراتی مانند گیر افتادن در اتومبیل و یا آتش سوزی به سرعت صاحب حیوان را آگاه می‌سازد.

.

از خصوصیات دیگر این نرم افزار مخصوص قلاده این است که بر روی آی او اس نصب میشود و میتواند اطلاعات مربوط به کالری های مصرفی ، وضعیت سلامتی و فعالیت حیوان خانگی شما را ذخیره کند و هر زمان که خواستید، آنها را به صورت نموداری و در بازه های زمانی مختلف نمایش دهد  همچنین بخش جالبی در این نرم افزار وجود دارد که به وضعیت و نگهداری حیوان شما امتیاز میدهد و رکورد شما در رده بندی های جهانی ثبت میشود .

قلاده هوشمند حیوان

قلاده هوشمند

.

بیشتر بدانید:

 

محصولات ضد کک و کنه
قیمت آرایش حیوانات خانگی و پانسیون آنها
هفت راه آسان برای ایجاد ارتباط با حیوانتان
اندام مصنوعی برای حیوانات

 

مریم
این مطلب توسط :
مریم داودی برای سایت byabama.com ارسال شده است

تعداد بازدید از این صفحه : 802 بازدید

تمام مطالب منتشر شده در سایت توسط دامپزشک تایید شده اند. استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است..

  • Ad3
  • Ad3
  • Ad3
  • Ad3