• Ad not found

سه چیز که نیاز دارید درباره محتویات غذای سگ ها بدانید:


بیاباما حریم حرفه ای همکاران دامپزشک را رعایت می کند و از توضیح درمان و کاربرد دارو ها در مطالب خودداری می نماید
سه چیز که نیاز دارید درباره محتویات غذای سگ ها بدانید:

محتویات تشکیل دهنده غذای سگ از کجا می آیند؟

هیچگاه در تاریخ جهان، منابع غذایی برای تامین غذای حیوانات تا این حد فراوان نبوده است و آنها را می توان از هر نقطه ای در جهان تهیه کرد.

اما بعضی از کشورها نسبت به ایمنی غذا چنان سخت گیر نیستند ولی افرادی که حیوان نگه میدارند متوجه این تفاوت می شوند.

و در حقیقت طبق یک بررسی، ۹۸ درصد صاحبان حیوانات خواستار غذاهایی هستند که  از امریکا یا کشورهایی که قوانین سخت گیرانه ای در این زمینه دارند بوده اند.

در اینجا سه مورد را که باید در مورد منابع غذایی حیوان بدانیم را ذکر می کنیم:

.

۱- مشکلات مواد اولیه چینی هنوز برطرف نشده است

عدم سلامت محتویات غذاها و تشویقی های چینی اکنون تایید شده و به نظر می رسد که کیفیت آن بدتر هم شده است. طبق گزارش FDA که در ماه می منتشر شد مصرف غذا و تشویقی های چینی، با مرگ ۱۰۰۰ سگ، بیماری ۵۶۰۰ سگ، بیماری ۲۴ گربه و حداقل ۳ انسان مرتبط بوده است.

.

۲- اینکه غذای سگ در کجا ساخته می شود هم مهم است

شما میتوانید بهترین مواد اولیه غذاها را از بهترین مناطق دنیا دست بیاورید اما نحوه آماده سازی آن هم خیلی مهم است. Mindy Bough رئیس شرکت غذای حیوانات ASPCA می گوید: شرکتهایی که مستقل هستند و از امکانات کارامد خود استفاده می کنند نسبت به کمپانی های مشارکتی، کنترل بیشتری بر کیفیت غذا دارند که مربوط می شود به کیفیت مواد اولیه و کیفیت پروسه تولید. استاندارد کنترل کیفیت در شرکتهای مستقل بیشتر است (مثلا مانعت از تماس مواد خام با فراورده های خشک) و تجهیزات بهتری برای حفظ کیفیت دارند و سریعتر به مشکلات رسیدگی می کنند.

برای فهمیدن این مطلب به واژه روی بسته بندی غذا توجه کنید که نوشته manufactured by (یعنی تولید شده توسط : . . . ) بجای اینکه نوشته باشد: manufactured for (تولید شده به سفارش . . . )  و یا distributed by ( توزیع شده توسط . . . )

 غذای گربه از چه چیزهایی تشکیل شده

.

۳- فقط به تولید کنندگانی که شفاف عمل می کنند اعتماد کنید

تولید کنندگان غذا باید از پاسخ دادن به سوالات شما نگران باشند. حداقل تولید کنندگانی که از برچسب “ساخت امریکا” روی غذا استفاده میکنند. چه کسی دستور رژیم غذایی شما را تنظیم می کند و اعتبار آنها از کجا می آید؟ این محصولات کجا تهیه می شوند و آیا میتوان از کارخانه بازدید کرد؟

اینها سوالاتی است که باید از کمپانی بپرسید.

 .

منبع: سایت petmd

.

گروه
این مطلب توسط :
گروه ترجمه بیاباما برای سایت byabama.com ارسال شده است

تعداد بازدید از این صفحه : 641 بازدید

تمام مطالب منتشر شده در سایت توسط دامپزشک تایید شده اند. استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است..

  • Ad3