• Ad

آموزش به همستر


آموزش به همستر

همستر ها توانایی انجام کارهای ماهرانه و سرگرم کننده ای که سگ و گربه انجام میدهند را ندارند و البته مثل آنها هم خوب تربیت نمی شوند . با این وجود همستر ها میتوانند رفتار های ساده و جذابی را یاد بگیرند.

چگونه به همستر یاد دهید که وقتی به سراغش می روید به استقبال شما بیرون بیاید. 

.

لطفا انتظار زیادی از همسترتان نداشته باشید. با همستر خود در هر روز حداقل مقدار کمی بازی کنید. آنها را روی دست خود گذاشته و به آنها غذا دهید و به یا داشته باشید هر همستری رفتار مخصوص به خود را دارد.

.

با همستر خود آنطور که دوست دارد رفتار کنید، او را به آرامی روی دست خود قرار دهید و اجازه بدهید که دستتان را بو بکشد بعد می توانید کمی دستتان را ببندید ولی یادتان باشد که همستر ها از اینکه شما او را با دست بگیرید خوششان نمی آید و فقط او را در دستتان نگه دارید. بهترین جایزه برای اکثر همسترها ، تخمه آفتابگردان است.

آموزش همستر

حالا در قفس را باز بگذارید و منتظر بمانید تا همسترتان بیاید و محیط را بررسی کند. بیشتر زمان ها همستر ها خودشان سریعا متوجه درب باز شده و سریعا می آیند.

اگر همستر متوجه نشده است ، در قفس را ببندید و دوباره باز کنید. اگر همسترتان بیرون آمد با او ملاقات کنید کمی بازی کنید و سپس در قفس را ببندید.

آموزش همستر

این کار را دو بار در روز انجام بدهید تا هنگامی که شما میاید از قفس خود به خود بیرون آید و منتظر شما بماند.

کاری را که دوست دارید همستر برایتان انجام دهد، مثلا بدو بدو روی دست آمدن، را روزانه به شکلهای نختلف انجام دهید. همستر را در دست خود بگیرید و تشویقش کنید.  ولی اگر آن کار را انجام نداد بگذارید او در قفس بماند.

 آموزش به همستر

هنگامی که شما با او بازی و تمرین کردید مطمئن شوید او از اینکار لذت برده  است. در غیر این صورت او هیچ چیز یاد نخواهد گرفت.

مترجم : پارنیا.خ

منبع: ehow.com

.

مطالب مشابه :

اهلی کردن همستر

چگونه همستر را در دست بگیریم

همستر نیاز به سرگرمی دارد

بنین
این مطلب توسط :
بنین قربانی برای سایت byabama.com ارسال شده است

تعداد بازدید از این صفحه : 787 بازدید

کپی برداری از مقالات با ذکر منبع آن آزاد است.

  • Ad
  • Ad
  • Ad