• Ad

باکسر ها (Boxer )


باکسر ها (Boxer )

باکسر یک نزاد قدیمی است که حتی در جنگهای رم هم از آن نام برده شده است .او رکوردار بلند ترین زبان در سگ هاست.

.

باکسر ها عاشق دویدن و پریدن هستند.  عضلات پشتی قدرتمند آنها باعث شده تا رکورد های بسیاری در رابطه با پریدن ثبت کنند. آنها مطیع و عاشق یادگیری هستند اما انرژی فوق العاده  و بازیگوشی  بیش از حدشان ممکن کار آموزش  را کمی سخت کند. بخاطر موهای کوتاه  و نازکی پوستشان  و همینطور به دلیل شایع بودن مشکلات تنفسی،  مناسب مناطق سردسیر نیستند و بهترین محیط برای آنها مناطق با آب و هوای معتدل می باشد.

.

این نژاد از سگها، به دلیل جنب وجوش زیاد،  مناسب فضاهای باز بوده و برای آپارتمان پیشنهاد نمیشود. اما در صورت تخلیه انرژی روزانه میتوانند در داخل منزل نیز زندگی کنند.  یادتان باشد آنها میتوانند براحتی از روی حصار های کوتاه بپرند پس محوطه شما باید  دیوار  یا حصار های بلندی داشته باشد.

.

گوش های باکسر ها بطور طبیعی آویخته هستند ولی برخی ترجیح می دهند آنها را با جراحی افراشته نگه دارند.  باکسر ها در صورت اجتماعی شدن، سگ های بسیار مهربان و همراهی هستند.  یادتان باشد این نژاد در صورت عدم اجتماعی شدن درست میتواند برای غریبه ها  خطرناک باشد.  باکسر ها سگ های گارد  بینظیری نیز هستند.  در مجموع  باکسر ها سگ های  کم سر و صدا و مناسب حفاظت  داخل و خارج از منزل هستند.

 منبع : داگتیوب

مریم
این مطلب توسط :
مریم داودی برای سایت byabama.com ارسال شده است

تعداد بازدید از این صفحه : 411 بازدید

کپی برداری از مقالات با ذکر منبع آن آزاد است.

  • Ad
  • Ad
  • Ad