• Ad

ارتباط تله پاتیک با حیوانات


ارتباط تله پاتیک با حیوانات

انسان ها در زندگی اجتماعی عموماً از زبان و حرکات بدن برای انتقال افكار و احساسات خود استفاده می كنند، گرچه همه ما میدانیم كه ما انسان ها توانایی های تله پاتیكی نیز داریم. ما اما زمانی كه زبان های گفتاری را می آموزیم، توانایی تله پاتیكی خود را فراموش می كنیم یعنی این توانایی در همان كودكی از بین می رود. ولی با عشق ورزی به حیوانات و داشتن تمایل به آموختن مجدد این توانایی، می توانیم ارتباط تله پاتیكی را با حیوانات برقرار كنیم.

حیوانات علاوه بر اینکه از طریق رفتارهای بدنی و زبان های پیچیده خود باهم ارتباط برقرار می کنند، قادرند ارتباطی تله پاتیک در میان خود و یا با انسان ها ایجاد نمایند. آنها قادرند نیت ها، احساسات و  افکار ما را که در پس کلمات مان نهفته است دریافت کنند.

.

در عصر حاضر، اکثر مردم نیاز به ارتباط با سایر موجودات زنده را درک کرده اند و ارتباط میان انسان ها و حیوانات معنا و لزوم بیشتری یافته است. ما می توانیم چیزهای زیادی از حیوانات بیاموزیم و از آنها یاد بگیریم که چگونه با نظم و تعادل در زمین زندگی کنیم. کسانی که عاشق حیوانات هستند، ارتباط تله پاتیک مستقیم با حیوانات را باعث بالا رفتن میزان فهم و درک، لذت برقراری یک ارتباط خارق العاده و داشتن همراهی خوب در زندگی خود می دانند.

.

ارتباط تله پاتیکی، انتقال و ارسال مستقیم احساسات و عواطف، افکار و تصاویر ذهنی از فاصله می باشد. حیوانات علاوه بر اینکه از طریق رفتارهای بدنی و زبان های پیچیده خود باهم ارتباط برقرار می کنند، قادرند ارتباطی تله پاتیک در میان خود و یا با انسان ها ایجاد نمایند.

.

محققان متخصص در زمینه فراروانشناسی حیوانات اعتقاد دارند که ما قادر هستیم ارتباط تله پاتیکی با معنایی با حیوانات خود داشته باشیم. یکی از محققان معتقد است که تله پاتی بین حیوانات و انسان ها با تله پاتی بین انسان ها با یکدیگر،  فرقی نمی کند.

.

یکی از رموز مؤثر در ارتباط برقرار کردن با طبیعت، پاکسازی درون، چه از نظر ذهنی و چه از نظر احساسی است. برای برقراری ارتباط، با قلب خود بشنوید، با احساساتتان صحبت کنید و اطمینان داشته باشید که می توانید در ذهن خود تصویری از آنچه دوست دارید ترسیم نمایید و احساسات و عواطف خود را قلباً برایشان بفرستید. اگر قصدتان این باشد که پیام به آنها برسد این اتفاق حتماً رخ خواهد داد.

.

اساس ارتباط برقرار کردن با حیوانات در چند نکته خلاصه می شود؛ آرام، ساکت و پذیرا باشید. اگر این حالت چنان در شما قوی باشد که ارتباط برقرار شود، پیام ها ارسال و دریافت خواهد شد.

 .

 با اینکه حیوانات از نظر شکل فیزیکی با ما متفاوت هستند ولی از نظر پتانسیل و ماهیت وجودی و روحی، شبیه ما انسان ها هستند.  در صورتیکه دیدگاه ما این باشد که حیوانات از نظر هوش، قدرت تفکر و سایر ماهیت ها از انسان ها پست ترند، این نگرش، ما را از امکان ارتباط با حیوانات دور می کند.

.

عشق، ایثار، قدردانی، وفاداری، عدم خودخواهی و خودبینی و هوش که کیفیت های روحی هستند همگی در  حیوانات دیده می شوند. نویسنده کتاب “سگانی که می دانند صاحبانشان چه موقع به خانه می آیند”، “روپرت شلدریک” نظریه پرداز معاصر ،  اعتقاد دارد که حیوانات هم دارای همان توانایی های انسان ها می باشند اما آنها را به فراموشی سپرده اند. این نویسنده ادراکات مربوط به حیوانات را به صورت زیر دسته بندی می کند:

.

 تله پاتی: ارتباط روحی که برخی از حیوانات با صاحبان خود برقرار می کنند. با استفاده از این توانایی، حیوانات به طور مثال از محل زندگی صاحبان خود مطلع می شوند.

.

حس جهت یابی: این توانایی در مورد برخی از حیوانات برای ارتباط با صاحبانشان وجود دارد. کبوترها مثال خوبی برای این موضوع هستند .

.

پیش گویی: بعضی از حیوانات توانایی و قدرت تشخیص و پیشگویی وقایعی مانند زلزله را دارند.

منبع: آفتابیر دات کام

سایت یوپت از مطالب و مقالات شما در مورد حیوانات استقبال می کند

بنین
این مطلب توسط :
بنین قربانی برای سایت byabama.com ارسال شده است

تعداد بازدید از این صفحه : 314 بازدید

کپی برداری از مقالات با ذکر منبع آن آزاد است.

  • Ad
  • Ad
  • Ad