• Ad

۶ چیز که می تواند هر روز گربه شما را ساعتها سرگرم کند.


۶ چیز که می تواند هر روز گربه شما را ساعتها سرگرم کند.

گربه ها موجوداتی دوست داشتنی و فوق العاده هستند و به طرز عجیبی با چیزهای ساده سرگرم می شوند. در اینجا چند مورد را معرفی می کنیم.

.

۱-     جعبه مقوایی

اگر می خواهید دنیای جدیدی برای جستجو به گربه بدهید چند جعبه مقوایی برایش بیندایزد. اگر جعبه ها را لازم ندارید چند سوراخ در آنها ایجاد کنید. گربه جستجو کردن در این جعبه ها را خیلی دوست دارد. با بستن چند تا جعبه به هم برایش یک پناهگاه درست کنید. اگر خیلی شیفته  آن شود دیگر اثری از جعبه ها نخواهید دید.

.

۲-     بند کفش

ممکن است ندانید چرا گربه ها صورتشان را در کفشهای بدبو می مالند. با بند کفش با او بازی کنید. بند را آرام دنبال خود بکشید و ببینید گربه چطور آن را شکار می کند. اگر وسیله ای هست که گربه می تواند از آن بالا برود بند کفش را اطراف و روی آن بکشید. این روشی  است که گربه قبل از خواب ورزش کرده  و خسته می شود.

سرگرمی گربه

.

۳-     گیره  مو

من دقیقاً نمی دانم علت علاقه گربه  به گیره  مو چیست. اگر یکی از گیره ها یا کش مو را روی زمین بیندازید گربه آن را بررسی کرده و آن را به اطراف پرت کرده و با دهانش می گیرد. طبق تجربه  من اینها برای گربه خیلی جالب هستند.

بازی گربه

.

۴-     کاغذ

وقتی محتویات صندوق پستی را به خانه می آورید هیجان جدیدی در گربه ایجاد می شود. چیزهای اضافی و به درد نخور آن را روی زمین جلوی گربه بیندازید. آن ها دوست دارند روی کاغذ و پلاستیک بنشینند و از صدای آن لذت ببرند. برای تأثیر بیشتر کاغذ را مچاله کنید و جلوی آنها بیندازید ( آنها احتمالاً آن را پس نخواهند داد).

کاغذ بازی گربه

.

۵-     قایم موشک بازی

این یکی به تلاش بیشتری احتیاج دارد اما فقط به بدن خود احتیاج دارید. آرام پشت چیزی پنهان شوید و به گربه نگاه کنید بعد از چند ثانیه صدای کوچکی از خود درآورید. گربه کنجکاو می شود که شما چکار می کنید و دوست دارد شما را بیرون بکشد. اگر کمی در اطراف خانه  بچرخد و جستجو کند برایش جالب تر خواهد بود.

قایم موشک بازی با گربه

.

۶-     کاسه

این وسیله ی دلخواه من است. گربه ها کاسه را در شکل و سایزهای مختلف دوست دارند. چند تا از آنها را روی زمین بگذارید تا ببینید کدامیک را بیشتر دوست دارد.

منبع: سایت omgsocute  ترجمه بیاباما

 .

مطالب مشابه دیگر:

چرا گربه ها خودشان را لیس می زنند

گربه یکی یا دو تا

تفاوت صاحبان گربه و سگ

رهایی از بوی بد ادرار گربه

گروه
این مطلب توسط :
گروه ترجمه بیاباما برای سایت byabama.com ارسال شده است

تعداد بازدید از این صفحه : 605 بازدید

کپی برداری از مقالات با ذکر منبع آن آزاد است.

  • Ad
  • Ad
  • Ad