• Ad

خرید اسباب بازی برای همستر


خرید اسباب بازی برای همستر

اسباب بازی های ایده ال برای همستر ها
.
همه کسانیکه همستر دارند میدانند که لازم است هنگام خرید، برای او اسباب بازی تهیه کنند. حداقل برای هستر ها ، تهیه اسباب بازی یک مسئله لوکس نیست.

.
حقیقت مهمی که در مورد این موجودات کوچک وجود دارد این است که آنها بسیار فعال و بازیگوش هستند و اگر فکر می کنید که فقط تهیه کردن چیزهای ضروری مثل جای خواب، بستر، غذا و ظرف آب  برای آنها کافیست اشتباه می کنید چون آنها بسرعت احساس کسالت و تنهایی می کنند و عواقب آن جدی خواهد بود.

.
علاوه بر این همیشه باید چیزی  وجود داشته باشد که به همستر شما انرژی بدهد، این منبع انرژی برای همستر های بازیگوش اسباب بازی است که باعث می شود این موجودات سرحال و شاد باشند.

خرید اسباب بازی برای همستر

پس به همستری که تازه خریده اید لطفی بکنید، اسباب بازی هایی که مناسب باشند، در دسترس او قرار بدهید. لازم نیست این وسایل گران باشند. حتی شما با ابتکار خود می توانید وسایلی را خودتان برای او پیدا کنید و یا درست کنید.

علاوه بر اینکه اسباب بازی ها موجب سرگرمی و شادی همستر می شوند باعث تضمین سلامت دندان ها و جسمشان نیز میشوند .  شما حتما میدانید که همستر ها تمام چیز های موجود در اطرافشان را میجوند و چیزی که مخصوص جویدن باشد میتواند بسیار سالم و مفید برای همستر شما باشد.

اسباب بازی همستر جویدنی

چه اسباب بازی برای همستر مناسب است ؟

اولین و اساسی ترین چیزی که هسمتر شما نیاز دارد چرخ و فلک است. حتما در فیلم ها دیده اید که همستر ها  اکثرا در چرخ و فلک رنگی خود در حال دویدن هستند. حیوان خانگی شما نیز باید یکی از آنها را داشته باشد.

همستر ها هر شب در طبیعت کیلومترها میدوند بنابراین، این چرخ و فلک میتواند نیاز آنها به دویدن را رفع کند و باعث شود هم همستر سالم باشد وهم تفریح کند .

.

چرخ و فلک های  میله ای یا حلقه ای  را نخرید اینگونه چرخ و فلک ها برای همستر مناسب نیستند و میتوانند موجب آسیب دیدن همستر شما شوند .

چرخ و فلک همستر اسباب بازی

اسباب بازی خوب دیگر توپ است . توپ هایی مخصوص همستر وجود دارد که همستر داخل آن قرار می گیرد و شما می توانید در این حالت او را داخل منزل رها کنید بدون اینکه ترس از فرار کردن یا گم شدنش داشته باشید. همستر میتواند در عین اینکه محصور است دویدن در بیرون از قفس را هم تجربه کند.

توپ مخصوص همستر

.

اسباب بازی دیگر برای همستر نردبان و لوله های پیچ در پیچ است. همستر ها در طبیعت از چیزهای مختلف بالا می روند و داخل سوراخها گردش می کنند . در قفس بالا و پایین رفتن از نربان و حرکت داخل تونل را دوست دارند. همیشه این وسایل را بازبینی کنید و از اینکه همستر شما آنها را سوراخ نکرده باشد مطمئن شوید

اسباب بازی برای همستر نردبان

حالا همه جور اسباب بازی برای همسترتان تهیه کرده اید ولی نباید از خرید اسباب بازی جویدنی برای همستر فراموش کنید . این اسباب بازی ها معمولا از چوب های نرم ساخته شده اند و قیمت زیادی ندارند و شما میتوانید آنها را از پت شاپ های آنلاین یا مغازه ها خریداری کنید . حتی شما میتوانید بجای خریدن،  برخی چیزهایی که در خانه  پیدا میکنید به عنوان اسباب بازی جویدنی استفاده کنید .

اسباب بازی همستر لوله های پیچ در پیچ

معمولا اسباب بازی های جویدنی همستر از چوب ساخته شده اند. از نوع پلاستیکی آنها استفاده نکنید چون ممکن است مواد شیمیایی آنها برای همستر شما مضر باشد .

.

همچنین بخوانید:

بنین
این مطلب توسط :
بنین قربانی برای سایت byabama.com ارسال شده است

تعداد بازدید از این صفحه : 2,843 بازدید

کپی برداری از مقالات با ذکر منبع آن آزاد است.

  • Ad
  • Ad
  • Ad