• Ad not found

گربه اخمالوی میلیاردر


مشهورترین گربه جهان

Grumpy Cat نام گربه ای اخمالو است ما با این چهره اش برای صاحب خود درآمد زیادی کسب کرده است.
صاحب گربه تاباتا باندسن اهل آریزونا توانسته با گربه خود ثروت زیادی دست پیدا کند. تنها در عرض 2 سال این گربه با چهره بد اخلاق که نام اصلیش Tardar Sauce است توانسته چیزی در حدود 99.5 میلیون دلار برای صاحبش سود آوری داشته باشد! درآمدهای این گربه دوست داشتنی از راه فروش محصولات و شرکت در قیلم‌ها و پروژه‌های سینمایی بدست آمده است.

گربه اخمالو

صاحب این گربه که در حال حاضر از برخی ستاره‌های سینمایی نیز مشهورتر است در مصاحبه‌ای اعلام کرده که هیچ گاه تصور آن را نیز نمی‌کرده است که بتواند به کم گربه خود به چنین درآمد بالایی برسد. وی اظهار کرده بود: هنگامی‌که برای اولین بار تصاویر گربه اخمالو را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده از پتانسیل چهره گربه خود باخبر شده و شغل قبلی خود را که پیشخدمتی در رستوران بوده ترک کرده و تمام‌وقت خود را برای گربه خود گذاشته است.

گربه اخمالو

 

درآمد گربه اخمالو در سال گذشته از برخی از سوپراستارهای هالیوود نیز بیشتر بوده است. حتی کریستین رونالدو به عنوان یکی از موفق‌ترین و پردرآمدترین بازیکنان فوتبال در دنیا نیز در سال گذشته ۴۲ میلیون دلار درآمد داشته که همچنان از درآمد گربه اخمالو کمتر است.

چهره بد اخلاق و حالت دهان این گربه به دلیل مشکل ژنتیکی بوده است که در حین تولد برای این گربه به وجود آمده است. گربه اخمالو در حال حاضر در اکانت اینستاگرام خود ۵۵۰ هزار طرفدار داشته و ۲۲۵ هزار نفر نیز اکانت توئیتر آن را دنبال می‌کنند. علاوه بر حضور در برنامه‌های تلویزیونی و شرکت در مسابقات مختلف، محصولات گربه اخمالو نیز فروش خوبی در این ۲ سال داشته و بخشی زیادی از درآمد صاحب این گربه را به خود اختصاص داده. لباس‌ها و تی شرت‌ها با نام و عکس گربه اخمالو و حتی خط تولید قهوه با نام Grumppuccino برخی از این محصولات هستند.

بداخلاق ترین گربه

 

سال گذشته محبوبیت گربه اخمالو به حدی رسید که نشریه‌های وال استریت ژورنال و مجله نیویورک عکس آن را بر روی جلد خود چاپ کردند. یک فیلم سینمایی هم با عنوان  گربه اخمالو و بدترین کریسمس قرار است در تعطیلات کریسمس بر روی پرده سینماهای برود!

 

فروش سگ | فروش گربه