• Ad3

سگ دوبرمن

اطلاعات تماس فروشنده بعد از منقضی شدن آگهی حذف میشود
سگ دوبرمن ۸۵۵۰
قیمت : تماس بگیرید

(3 votes, average: 3.00 out of 5)
Loading...
 • سن : توله و بالغ
 • جنسیت : -
 • شناسنامه : دارد
 • توضیحات : اگر بدنبال خرید یک سگ گارد عالی و پرفکت هستید دوبرمن انتخاب بسیار خوبی است. قبل از خرید توله دوبرمن و یا سگهای دوبرمن خالص با ما مشورت کنید.

  دنیز پت مرکز خرید و فروش انواع نژادهای سگ نگهبان و گارد
  وارداتی و داخلی
  پرورش توله های اصیل دوبرمن.
  .


  - خرید توله سگ به منظور نگهبانی، تازه شروع یک مسئولیت است. نگهداری صحیح از سگی که می خرید و برآورده کردن نیازهای او در آینده وظیفه اخلاقی شماست.

  - برای خرید توله سگ نگهبان، از مشاورین ما برای انتخاب نژاد سگ کمک بگیرید. ما انواع نژاد سگهای گارد را پرورش می دهیم و وارد می کنیم.
  .
  در موقع خرید توله دوبرمن این نکات را در نظر داشته باشید:

  - توله سگ دوبرمن ، بهتر است تا 45 روزگی از مادر خود شیر بخورد. بهترین زمان برای بردن یک توله دوبرمن نر یا ماده به خانه، بعد از سن 60 روزگی می باشد.

  - توله دوبرمن ها را از 6 هفتگی بایستی حتما واکسینه و انگل زدایی شوند. تکرار این واکسنها با نظر دامپزشک است ولی معمولا یک ماه بعد خواهد بود.

  - خرید توله دوبرمن نر یا ماده هر دو برای نگهبانی مناسب است. توله دوبرمن ماده هم کارایی توله دوبرمن نر را در آموزش پذیری و خصوصیت نگهبانی و هوشیاری دارد. دوبرمن ها بسیار خوب آموزش پذیر هستند.  - دنیز پت دارای سگهای دوبرمن مولد داخلی و وارداتی است. برای دیدن عکس مولدین و توله ها با تلگرام و واتساپ ما در تماس باشید.
ارسال نظر

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WP-SpamFree by Pole Position Marketing