• Ad3

غذای خشک سگ اسپن Span


در ایران باستان به سگ، سپن یا Span می گفتند.

غذای خشک اسپن Span  دارای تمام ترکیبات مغذی مورد نیاز سگ هاست. سعی کرده ایم از مواد اولیه با کیفیت دراین محصول استفاده کنیم. عموما فرمول تهیه هر نوع محصولی از این دست بصورت انحصاری در اختیار تولید کننده است ولی بطور کلی ما از مخلوطی از گوشت سفید، کبد گاوی،پروتئین سویا، غلات، تخم مرغ، شیر خشک، روغن های گیاهی و حیوانی، اسید آمینه ها و ویتامینها، مخمر و پروبیوتیک ها، آنتی اکسیدانها و سایر افزودنی های مجاز خوراکی استفاده می کنیم.

.

غذای خشک سگ ایرانی

.

این محصول در دو نوع برای سگهای بالغ و برای توله سگ ها براساس نیازهای تغذیه ای آنها تولید می شود و کار فرمولاسیون و بالانس ریز مغذی ها توسط کارشناس تغذیه حیوانات و زیر نظر دامپزشکان با تجربه انجام شده است. بر این اساس نیازهای روزانه سگ ها به انواع ریز مغذی ها مانند کلسیم و فسفر، مینرالها، ویتامینها و آمینو اسیدهای ضروری و همچنین پروتئین، فیبر و انرژی محاسبه شده و با مواد اولیه با کیفیت تامین شده است.

هر محصول بعد از تولید توسط آزمایشگاه مواد غذایی مرجع آنالیز می شود و توسط آزمایشگاه های بالینی از جهت وجود باکتری ها و قارچهای مضر مورد ارزیابی قرار می گیرد.

به دلیل وجود پروسه فرا آوری محصول، غذای اسپن عاری از انواع باکتری و ویروس ها و تخم انگلها است. و بدلیل وجود آنتی اکسیدانها، چربی موجود در آن تا مهلت انقضا اکسید نمی شود.

سعی ما بر این است که حتی الامکان غذای تازه در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد. تاریخ انقضا غذای خشک اسپن، بدلیل نداشتن نگهدارنده ها، ۶ ماه از تاریخ تولید است.

غذای خشک سگ اسپن

.

آنالیز غذای سگ بالغ:

پروتئین:   ۲۵%

چربی:     ۹%

فیبر:       ۴٫۵%

خاکستر: ۱۰٫۵%

انرژی:     ۳۵۵ Kcal

.

به خاطر داشته باشید که همیشه نمی توانید با نگاه کردن به برچسب Lable  ، کیفیت غذا را به راحتی مشخص کنید. همیشه در مورد نوع غذای مناسب با سن و سبک زندگی سگ خود با دامپزشک مشورت کنید و از به چالش کشیدن ما با سوالهای خود نگران نباشید.

.

مقدار مصرف روزانه برای سگهای بالغ :

۱۰ کیلوگرم وزن بدن:   ۲۲۰ گرم

۲۰ کیلوگرم وزن بدن:  ۳۴۰ گرم

.

چنانچه از غذای دیگری غیر از غذای خشک هم در طول روز استفاده می کنید، مقدار اسپن را کاهش دهید. برای سگهایی که نیاز به وزن گیری دارند و یا از هورمون برای افزایش وزن استفاده می کنید این مقدار را می توانید به تدریج تا دو برابر اضافه کنید.

آب کافی همیشه در اختیار حیوان قرار داشته باشد.

.

در شروع تغذیه با غذای خشک span ، آنرا از مقادیر کم در اختیار حیوان قرار دهید. در ابتدا میتوانید آنرا با غذای تازه (مرغ و یا آب مرغ) مخلوط کنید.

.

شرایط نگهداری:

دور از نور خورشید و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

.

بسته بندی:

کیسه های ده کیلوگرمی

.

شماره های مراکز پخش:

تهران، شهریار – دکتر فتحی وند  ۰۹۱۲۱۵۴۳۰۹۱

تبریز، ولیعصر – دکتر جارالمسجد  ۰۹۱۴۴۱۲۱۷۷۴

مشهد، سه راه فردوسی – دکتر بهادری   ۰۹۳۵۳۳۷۵۲۱۱